Lista produktów marki CAT

Amerykański producent obuwia oraz odzieży BHP. Marka sama w sobie!

Obuwie CAT  CAT to marka z wieloletnią tradycją i silnymi wartościami. Została zbudowana na solidnych podstawach etyki pracy przez ludzi, którzy cenili odwagę w podejmowaniu życiowych wyzwań. Choć jej historia stanowi przykład ziszczenia amerykańskiego snu, gdzie dzięki wytrwałości, zapałowi i ciężkiej pracy można osiągnąć sukces, marce daleko do hollywoodzkiego blichtru i przepychu.

Miłośnicy marki wybierają jej produkty ze względu na niezawodność, wysoką jakość i funkcjonalność.

CAT to marka z charakterem. Mocna, wytrzymała i autentyczna.

CAT marka z tradycją obuwie robocze Caterpillar zostały zaprojektowane, aby zapewnić Twoim stopom ochronę, bezpieczeństwo, a jednocześnie trwałość i wygodę.

Buty catWybierając specjalistyczne obuwie robocze Cat Footwear stawiasz przede wszystkim na bezpieczeństwo, ale również na trwałość i wygodę. Marka obuwnicza wywodzi się z legendarnego Caterpillara, producenta maszyn, które nadawały kształt miastom i budowały drogi łączące te miasta ze sobą. Caterpillar przyczynił się do zbudowania świata, który znasz.
Buty robocze Cat Footwear wyposażone są w szeroką gamę specjalnych technologii, które sprawdzają się w niesprzyjających warunkach, a także spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. To funkcjonalność połączona z wygodą i klasyczną formą.

Obuwie męskie Cat Footwear cechuje się jakością, trwałością oraz solidnością wykonania. Fundamentem działalności kultowego Caterpillar jest siła, moc i niezawodność.

Aktywne filtry