Lista produktów marki VM FOOTWEAR

Czeski producent obuwia roboczego, trekkingowego oraz sportowego.

Obuwie ochronne VMFirma VM to producent obuwia roboczego, trekkingowego oraz sportowego .

VM FOOTWEAR® = OBUWIE WYSOKIEJ TECHNOLOGII. Obuwie VM® jest wyposażone w opatentowane systemy, technologiczne udogodnienia, oraz szereg zaawansowanych materiałów.

Obuwie robocze VMVM  FOOTWEAR® = OBUWIE WYSOKIEJ TECHNOLOGII. Obuwie VM® jest wyposażone w opatentowane systemy, technologiczne udogodnienia oraz szereg zaawansowanych materiałów. Wszystkie systemy stosowane w obuwiu lub ich częściach są znakami towarowymi. Znaczna część kolekcji jest zarejestrowana jako wzory przemysłowe w Urzędzie Patentowym Republiki Czeskiej.

VM buty robocze system BOAOpatentowany „BOA® CLOSURE SYSTEM®” odkrywa nowy sposób zawiązywania butów. „Boa® Closure System” to system blokujący za pomocą linek stalowych lub nylonowych i kółkiem mechanicznym, który został zaprojektowany, aby rozwiązać listę wad stwierdzonych w tradycyjnym wiązaniu. W procesie rozwoju, system ten jest ulepszeniem każdego innego systemu wiązania na rynku – od sznurowadeł z hakami aż do klamry.

Buty ochronne VMPodeszwy wykonane przez Michelin® – Micheline Technical Sole tworzą podeszwy o wysokiej jakości stworzone do wszystkich warunków pogodowych i każdego środowiska. Podeszwy są wytwarzane z kombinacji specjalnie zaprojektowanych mieszanek gumy i z unikalnym bieżnikiem, inspirowanym oponami Michelin®.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.